PREDAJ

Nákup obytného auta nie je bežná ani malá investícia. Ide o záležitosť veľmi, veľmi osobnú. Bude to váš druhý domov prevažne v dobrom, ale i v horšom počasí.  Zabezpečí vám príjemnú dovolenku, kratšie výlety, zázemie pre realizáciu vašich koníčkov a niekedy možno aj pracovné povinnosti.  Ide o životný štýl plný voľnosti a slobody. Ide o investíciu do vás. My to vieme, my to žijeme.

Preto ponúkame atraktívne obytné autá talianskej značky RIMOR s viac ako 40 ročnou tradíciou a nemeckej značky ORANGE CAMP s overenou vysokou kvalitou. Našou novinkou sú obytné vstavby MEGAMOBIL s riešeniami na mieru zákazníkovi a s vysokou kvalitou a prémiová trieda vstavieb GLOBE-TRAVELLER. Zastupujeme tiež značku TELECO / TELAIR – ide najmä o satelity, klimatizácie ale aj inú elektroniku vysokej kvality. Samozrejmosťou je predaj doplnkov – tu zastupujeme značku MOVERA.

RIMOR

Autorizovaný predaj a servis karavanov talianskej značky RIMOR s viac ako 40 ročnou tradíciou.

MEGAMOBIL

Autorizovaný predaj a servis karaVANov MEGAMOBIL s riešeniami na mieru zákazníkovi a s vysokou kvalitou.

Voyager-Z-White-020004
GLOBE TRAVELLER

Autorizovaný predaj a servis prémiových karaVANov GLOBE-TRAVELLER

ORANGE CAMP

Autorizovaný predaj a servis karavanov nemeckej značky ORANGE CAMP s overenou vysokou kvalitou.

TELECO

Autorizovaný predaj a servis satelitných systémov, terestriálnych antén, televízorov, multimediálnych rádií s navigáciou, kamier a monitorov pre karavany značky Teleco.

TELAIR

Autorizovaný predaj a servis klimatizácií, solárnych panelov a generátorov pre karavany značky TELAIR.

MOVERA

Autorizovaný predaj širokého sortimentu doplnkov, výbavy a náhradných dielov pre karavany a kemping z katalógov značky MOVERA.

KARAVANY SKLADOM

Tu nájdete ponuku našich nových, zánovných aj jazdených obytných áut skladom, teda ihneď k odberu.